Mon

20

Apr

2015

Techniczne spojrzenie na Eurocash

          Czy propozycja wypłaty dywidendy za ubiegły rok wpłynie na przełamanie długoterminowego trendu spadkowego na Eurocash? Co mówi wykres i wyniki finansowe spółki za 2014 rok?

Read More 5 Comments

Wed

18

Jun

2014

KGHM - bieżąca analiza techniczna

     Ostatnie dwa dni to względnie silne wzrosty KGHM. Sprawdźmy więc jak wygląda ten walor pod kontem analizy technicznej - czy najgorsze już za nami? Czy opór został przełamany i czekają nas już tylko wzrosty? W analizie starałem się omówić wszystkie najważniejsze sygnały, które udało mi się dostrzec na wykresie spółki.

Read More 0 Comments

Mon

02

Jun

2014

Analiza spółki Colian

     Niniejsza analiza poświęcona została spółce Colian, której osobiście przyglądałem się od dłuższego czasu. Rok temu po przeprowadzeniu analizy fundamentalnej spółki postanowiłem wstrzymać się od zakupu i poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. W dniu dzisiejszym chciałbym powrócić do tematu GK Colian S.A. i ponownie przeprowadzić jej pełną analizę z uwzględnieniem niedawno zaistniałych olbrzymich zmian  w jej strukturze...

Read More 6 Comments

Fri

16

May

2014

Analiza ONLINE - I kwartał 2014 roku KGHM Polska Miedź S.A.

0 Comments

Thu

15

May

2014

Analiza raportów kwartalnych wybranych akcyjnych online - Part II

Read More 0 Comments

Thu

15

May

2014

Najnowsza analiza raportów CDR za I Kwartał!

0 Comments

Sun

11

May

2014

Analiza raportów kwartalnych wybranych spółek online - Part I

      Zapoznaj się z analizą raportów kwartalnych spółek ASBIC, BOGDANKA, CCC i PGNiG. Analiza obejmuje I kwartał 2014 roku, za który dane zostały opublikowane 08/09.05.2014. Film przedstawia gotową prezentację multimedialną z wybranymi danymi wyżej wymienionych spółek, zamieszczoną na YouTube.

Read More 1 Comments

Mon

05

May

2014

CHEMOSERVIS-DWORY (CHS)

    Na prośbę znajomego, postanowiłem bliżej przyjrzeć się działalności spółki Chemoservis dwory, dokonując analizy finansowej ich rocznych  sprawozdań finansowych i wyceny waloru kilkoma metodami. Dodatkowo chciałbym zająć się analizą jakościową funkcjonowania spółki Chemos - przyglądając się nieco dokładniej oferowanymi przez nią usługami i celom strategicznym przedsiębiorstwa.

Read More 3 Comments

Thu

24

Apr

2014

Analiza spółki WADEX

          Dziś chciałbym bliżej przyjrzeć się spółce WADEX z branży budowlanej, na którą natrafiłem przypadkiem - tworząc jeden z projektów analitycznych. Wstępnie spółka wydaje się być bardzo interesująca, ale o tym czy tak jest na pewno dowiemy się dopiero po przeprowadzonej analizie.

Read More 3 Comments

Fri

18

Apr

2014

Pełna Analiza fundamentalna GTC

Publikacja zawiera pełną analizę fundamentalną spółki Global Trade Centre. Ze względu na swoją złożoność Osobom chcącym poznać ogólne zdanie na temat spółki - polecam przejść od razu do podsumowania. Osoby, ceniące sobie wszystkie szczegóły, dla których ważny jest każdy detal powinny prześledzić całą zamieszczoną analizę - lub jej wybrane elementy, np. samą wycen spółki lub analizę sektora deweloperskiego. W celu zachowania lepszej orientacji dla czytelników - poniżej zamieszczony zostanie spis treści.

Read More 7 Comments