analizy spółek

Mon

20

Apr

2015

Techniczne spojrzenie na Eurocash

          Czy propozycja wypłaty dywidendy za ubiegły rok wpłynie na przełamanie długoterminowego trendu spadkowego na Eurocash? Co mówi wykres i wyniki finansowe spółki za 2014 rok?

Read More 5 Comments

Wed

18

Jun

2014

KGHM - bieżąca analiza techniczna

     Ostatnie dwa dni to względnie silne wzrosty KGHM. Sprawdźmy więc jak wygląda ten walor pod kontem analizy technicznej - czy najgorsze już za nami? Czy opór został przełamany i czekają nas już tylko wzrosty? W analizie starałem się omówić wszystkie najważniejsze sygnały, które udało mi się dostrzec na wykresie spółki.

Read More 0 Comments

Mon

02

Jun

2014

Analiza spółki Colian

     Niniejsza analiza poświęcona została spółce Colian, której osobiście przyglądałem się od dłuższego czasu. Rok temu po przeprowadzeniu analizy fundamentalnej spółki postanowiłem wstrzymać się od zakupu i poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. W dniu dzisiejszym chciałbym powrócić do tematu GK Colian S.A. i ponownie przeprowadzić jej pełną analizę z uwzględnieniem niedawno zaistniałych olbrzymich zmian  w jej strukturze...

Read More 6 Comments

Fri

16

May

2014

Analiza ONLINE - I kwartał 2014 roku KGHM Polska Miedź S.A.

0 Comments

Thu

15

May

2014

Analiza raportów kwartalnych wybranych akcyjnych online - Part II

Read More 0 Comments

PAMIĘTAJ!

Analizy zamieszczone na niniejszym serwisie nie stanowiom rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715)Wszystkie analizy na portalu Inwestycje Giełdowe mają wyłącznie charakter edukacyjny.