Darmowe szkolenia e-learningowe!

     Zaczynasz przygodę z inwestowaniem na Giełdzie Papierów Wartościowych i chciałbyś dowiedzieć się o niej nieco więcej? A może masz już podstawową wiedzę w zakresie inwestowania i chcesz po prostu sprawdzić swoje umiejętności? Dobrze trafiłeś! dowiedz się, gdzie możesz przejść darmowe szkolenie e-learningowe na temat inwestycji giełdowych!

AKCJONARIAT OBYWATELSKI

      Darmowe szkolenie e-learningowe możesz przejść na stronie pod adresem http://akcjonariatobywatelski.pl/pl/platforma-e-learningowa.  Znajdziesz tam przygotowane przez kompetentne osoby "szkolenie podstawowe" składające się z 11 kursów/etapów:

 

1) Podstawowe pojęcia - wprowadzenie do rynku kapitałowego

2) instytucje rynku kapitałowego - zadania i znaczenie

3) Akcje i prawa z nimi związane

4) Obligacje i prawa z nimi związane

5) Rachunek maklerski

6) System notowań i zlecenia giełdowe

7) Zarządzanie kapitałem

8) Analiza fundamentalna

9) Analiza techniczna

10) Psychologia inwestowania

11) Źródła wiedzy inwestora

 

     Szkolenie poprzedzone będzie "Pretestem", w którym sprawdzisz swoje umiejętności odnośnie znajomości rynku kapitałowego. Podobny test wykonasz również po ukończeniu kursy - jego wynik może być świetną bazą odniesienia, która pozwoli ocenić czy przechodząc przez całe szkolenie nauczyłeś się czegoś nowego.

     Poszczególny kurs trwa koło godziny (zdarzają się takie, które trwają 70 lub 80 min). Dla początkującego inwestora przejście całego szkolenia powinno więc zająć około 11 godzin. Pamiętajmy, że nie musimy wykonywać wszystkich kursów w jednym dniu! - możemy rozłożyć je na dowolny okres, rezerwując sobie na każdy moduł koło godziny. Dla osób bardziej zaawansowanych poszczególny etap nie powinien zająć więcej niż 30 min, uwzględniając wszystkie zadania w nim zawarte. 

CZY WARTO?

     Według mnie - na pewno! niezależnie od tego czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z giełdą czy jesteśmy już nieco bardziej wprawieni. Osobiście szkolenie potraktowałem jako formę przypomnienia podstawowych informacji na temat rynku kapitałowego. Niemniej - postanowiłem ukończyć cały kurs aby sprawdzić, czy warto jest go polecać innym. Mogę teraz śmiało powiedzieć, że warto!

     Oczywiście ukończenie szkolenia nie zagwarantuje Ci sukcesów na giełdzie, jest jednak świetnym wprowadzeniem dla każdego, kto zamierza zacząć inwestować swój realny kapitał i zastanawia się jak to zrobić. Jeśli po ukończeniu szkolenia masz zamiar dalej edukować się w tematyce rynku kapitałowego, odpowiednie pozycje literackie znajdziesz tutaj.

CERTYFIKAT!

Akcjonariatobywatelski Certyfikat

Oprócz cennej wiedzy i dodatkowych umiejętności w zakresie inwestowania kapitału na giełdzie, każdy uczestnik kursu e-learningowego otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia z podstaw inwestowania. Każdy certyfikat posiada swój numer, dzięki któremu przyszły pracodawca może sprawdzić, czy dana osoba faktycznie ukończyła owe szkolenie. A oto jak wygląda przykładowy certyfikat (zdjęcie obok), który udało mi się zdobyć kończąc całe "szkolenie podstawowe".

Write a comment

Comments: 8
 • #1

  mat089 (Monday, 26 May 2014 15:55)

  Odnośnie analizy rynku akcji polecam bardzo ciekawy wywiad:http://independenttrader.pl/227,rynek_akcji_na_antenie_ntv.html
  Już niedługo czekają nas spadki…

 • #2

  Pax (Thursday, 18 June 2015 13:47)

  Sprawdzałem numer certyfikatu, i wyskakuje: "Podany identyfikator certyfikatu nie istnieje w naszej bazie danych."

 • #3

  Pax (Thursday, 18 June 2015 13:52)

  Okej, mój błąd. pomyliłem "I" z "l" :) Twój certyfikat jest w bazie danych, Gratulacje.

 • #4

  Inga (Thursday, 18 June 2015 13:53)

  Ja robiłam szkolenie też jakiś rok temu i nie mogę odnaleźć tam swojego identyfikatora, wyświetla mi się taki sam komunikat jak ten wyżej, to znaczy, że mój certyfikat uległ "przeterminowaniu"?

 • #5

  Pax (Friday, 19 June 2015 20:40)

  @Inga
  Może po prostu źle wpisujesz identyfikator certyfikatu? bardzo łatwo można pomylić podobne znaki.

 • #6

  Inga (Friday, 19 June 2015 23:28)

  Dzięki Pax juz działa :-D ta sama pomyleczka :-D

 • #7

  Pax (Sunday, 21 June 2015 16:02)

  @Inga
  Nie ma za co ;)

  A ja mam pytanie z innej beczki, czy odmieniać Imię i Nazwisko na certyfikacie? czy lepiej jest tak jak u kolegi wyżej?

 • #8

  Paulina (Friday, 13 May 2016 14:33)

  Świetna propozycja, dzięki za ten wpis i info. Uważam e-learning za przyszłość nauki :)